top of page
IMG-20220111-WA0005.jpg

Výkopové opravy kanalizace

kameninové - litinové - PVC

  • ležaté kanalizace

  • stoupačky

  • dešťové svody

  • gajgry

  • dvorní vpusti

  • bytové odpady

  • tlakové potrubí

  • jímky

  • přípojky

opravujeme potrubí DN 40 mm - DN 500 mm

Provádíme výkopové opravy kanalizací všech typů. K dispozici máme veškeré vybavení pro kvalitně a také rychle odvedenou práci. Disponujeme technikou pro strojní výkopy kanalizací i silou pro ruční výkopy. Poradíme si i s hůře přístupnými místy za pomoci menších bagrů. Zajistíme odvoz a ekologickou likvidaci přebytečného matriálu a případných odpadů. Specializujeme se také na expresní a havarijní výkopy, kdy je kladen důraz na co nejrychlejší vyřízení zakázky.

Pokud je potrubí propadlé nebo celé rozpadlé nezbývá nic jiného než se k němu prokopat a buď část nebo celý úsek vyměnit. Naše firma disponuje jak rypadly pro strojní výkopy tak silou na ruční výkopy v jakékoli šíři. Havarijní výkopy jsou pro nás na denním pořádku. 

Díky mnohaletým zkušenostem se nezalkneme žádného problému nebo nestandartního postupu. Pomocí moderní techniky, kterou používáme, vzniká minimum prašnosti a záboru místa výkopu. Využíváme pomocníky, jako je kanalizační robot, trasovací zařízení nebo tykadlová inspekční kamera, s nimiž dokážeme s naprostou přesností identifikovat potřebné místo výkopu. K ruce si můžeme také vzít strojní čistící frézu nebo tlakový vůz, díky nimž pročistíme další části potrubí k dokonalé funkčnosti.

Zajišťujeme i další výkopové práce, nejen opravy kanalizací. Například celkové rekonstrukce kanalizací, výstavby kanalizačních přípojek, rozvody pro vodovodní přípojky, dešťové kanalizace, sanace a opravy šachet, výkopy základů pro stavby, výkopy pro jímky, septiky, bazény a další.

kontaktujetenas.jpg

Volejte kdykoliv

zahajenipraci.jpg
zadne prutahy.jpg
kvalitni sluzby.jpg
feroveceny.jpg
formality.jpg

Práce zahájíme co nejdříve

Žádné zbytečné průtahy

Kvalitně odvedená práce

Férové ceny

Zajistíme formality

Pomůžeme také s případným záborem komunikací a vypracujeme pro vás potřebné DIO a DIR. Pokud je to možné, nabídneme také opravu poškozeného místa pomocí takzvané bezvýkopové opravy sanačním rukávcem. Jedná se o kvalitní a velmi rychlou alternativu k výkopovým pracím. Neváhejte se nás poptat s jakoukoliv zakázkou, mile rádi s vámi budeme projekt konzultovat a navrhneme nejlepší řešení. Vyplňte prosím objednávkový formulář nebo nám rovnou zavolejte na telefon uvedený níže.

Zavolejte nám pro více informací:

bottom of page