top of page
213639467_898431544102509_3774250229058014102_n.jpg
20201105_154547_edited.jpg

Pracovní nabídka

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Do naší firmy/party hledáme nové zaměstnance. Hledáme fyzicky zdatné jedince co se nebojí špinavé práce a mají aspoň základní zkušenosti s instalatéřinou a řidičský průkaz skupiny B.

Řidiči skupiny C a bagristi EXTRA vítáni :)

Nabízíme zajímavou práci kde Vás každý den čekají nové výzvy. Jako pohotovost pomáháme lidem v těžkých situacích a proto je pro nás důležité si hlídat naší reputaci.

Náplň práce:

Strojní a tlakové čištění domovních a veřejných kanalizací

Monitoring potrubí inspekční kamerou

Instalatérské práce - voda a odpady, výměny roháčků, baterií, toalet a další

Zemní práce - výkopové a bourací práce - ručně i strojně

Práce na směny dle vašich možností - výjezdy Praha a Středočeský kraj

Pracujte v měsíci kolik dní chcete..

Práce na HPP, DPP, nebo na IČO dle domluvy

Nadstandardní finanční ohodnocení!

Pro více info volejte nebo piště na náš email:

Kontakt:

+420 608 608 962

bottom of page